За рiк до пенсії харків’янина спробували знизити в посаді. Як діяти в подібних ситуаціях

За рiк до пенсії харків’янина спробували знизити в посаді. Як діяти в подібних ситуаціях

Харків’янин понад 30 років пропрацював на залізниці й керівництво не нарікало на його роботу, однак все ж знайшло привід знизити йому зарплату за рік до пенсії. Відстояти свої права залізничнику допомогла адвокатка Ольга Чехова.

Із дискримінацією на роботі може зіштовхнутися кожен та кожна. Наприклад, молодому фахівцю знижують заробітну плату, пояснюючи це його недосвідченістю. А досвідченому фахівцю зменшують заробіток, говорячи що той «у віці і вже втратив кваліфікацію». Всі ці приклади – прояви прямої дискримінація за віком. Якщо ви зіштовхнулися з такою проблемою, звертайтеся за допомогою до профспілок, юристів, адвокатів, відстоюйте свої права. Як краще діяти в схожих ситуаціях, розповіла на прикладі виграної в суді справи адвокатка, старший партнер АО «Павлуненко та партнери» Ольга Чехова.

Утиск на роботі

Валерій понад 30 років працював на Харківській вагонній дільниці філії «Пасажирська компанія» АТ «Укрзалізниця». З них 18 років – на посаді начальника пасажирського потягу. Наприкінці 2019-го, коли до пенсії залізничнику залишилося відпрацювати лише рік, його змусили проходити переатестацію. При цьому чоловікові натякнули, що простіше буде зайняти менш оплачувану посаду провідника.

«У відділі кадрів пояснили, що в 2016-му в Довіднику кваліфікаційних характеристик професій працівників з’явилася вимога, відповідно до якої у начальника потяга має бути вища освіта. Однак, в період з 2016-2018 рр. мені жодного разу ніхто нічого про це не говорив. Всіх все влаштовувало», – зазначає Валерій.

Щоб здійснити атестацію начальників потягів, у 2019-му році був виданий наказ про створення атестаційної комісії. Валерію запропонували пройти тестування, повчитися на робочому місці, а потім скласти іспит. Для довідки, залізничник рік тому підтвердив свою кваліфікацію в Києві (де іспити проводяться раз на три роки – авт.). На додаток до цього був виданий наказ про відсторонення Валерія від поїздок на час складання атестаційного іспиту. Тим самим його залишили на ставці без жодних надбавок.

Правова допомога

Розуміючи, що екзаменатори не зацікавлені в його атестації, чоловік звернувся за підтримкою до адвокатки Ольги Чехової. Вона з’ясувала, що в положенні Укрзалізниці, на яке спиралися при прийнятті наказу про створення комісії, вимога про вищу освіту була прописана для кандидатів на посаду начальника пасажирського потягу, а не для уже працюючих співробітників. Також, відповідно до документу, атестацію необхідно проходити безпосередньо в АТ «Українська залізниця», а не в її підрозділах. Щобільше, виробничий підрозділ Харківської вагонної дільниці не має ліцензії на навчання, і, відповідно, проводити будь-яких іспитів не може. Тобто з’явилася можливість оскаржити вищеперелічені накази.
Адвокатка спробувала врегулювати питання з керівництвом дільниці у мирний спосіб, не доводячи справу до суду. Однак у відповідь керівництво видало ще один наказ, за яким притягувало Валерія до дисциплінарної відповідальності через торішню перевірку фінансовими ревізорами його рухомого складу. 

Судове рішення

Адвокатка разом з клієнтом звернулася до суду відразу з декількома позовними вимогами. Вони домагалися визнання незаконними і дискримінаційними:

  • Наказу Начальника Виробничого підрозділу про створення комісії.
  • Наказу Начальника Виробничого підрозділу про відсторонення від поїзної роботи начальника пасажирського потягу.
  • Наказу Начальника Виробничого підрозділу про внесення змін до наказу начальника Харківської вагонної дільниці.
  • Наказу про притягнення до дисциплінарної відповідальності начальника потягу.

В ході процесу, окрім необхідних документів, Ольга представила приклади схожих практик розгляду Верховним судом справ, які стосувалися прийняття медичними та навчальними установами незаконних внутрішніх положень з метою звільнення співробітників.
Фахівець зазначила, що в багатьох документах Валерій вказувався окремо від інших співробітників, а наказ про створення комісії мав ознаки непрямої дискримінації за віком. Навіть у самій назві згаданого наказу містились формулювання, які на це вказували: «…працівників, які були прийняті на посаду до введення в дію ДКХП 66:2016, не мають відповідної освіти встановленої кваліфікаційними вимогами, але мають достатній практичний досвід та працюють на займаній посаді тривалий термін».

Суд задовольнив позовні вимоги лише частково.

«Наказ про створення комісії від 16.12.2019 року не скасували. У поясненні до рішення написано, що це положення є внутрішньою господарською діяльністю підприємства, в яку суд не має право втручатися. Однак інші накази про відсторонення і дисциплінарне стягнення визнали незаконними», – уточнює Ольга Чехова.

Попри хоч і часткове задоволення вимог залізничника, йому все ж вдалося відстояти свої права. Він досі обіймає посаду начальника потягу. АТ «Укрзалізниця» за рішенням суду виплатило позивачу понесені ним витрати. У майбутньому Ольга Чехова має намір домогтися компенсації завданої клієнтові моральної шкоди. Водночас вона зазначає, що Валерій не єдиний залізничник, який звертався до неї за юридичною допомогою:

«Був співробітник Укрзалізниці з інвалідністю, якого намагалися витіснити з роботи, а також кілька провідниць, яких за незрозумілими критеріями відмовлялися ставити на рейси взагалі або ставили на погані напрямки з найменшими добововими. На жаль, у багатьох випадках люди опускають руки вже на початковому етапі, коли необхідно зібрати документи, що підтверджують їхні слова… Люди усвідомлюють, що вони праві, але чомусь бояться відстоювати правду. Хоча найчастіше достатньо відправити адвокатський запит на отримання інформації та копій документів, після чого керівництво підприємства саме скасовує свій незаконний наказ», – закликає Ольга не терпіти утиски й дискримінацію на роботі та не боятися відстоювати свої законні права.

Не бійтеся звертатися по допомогу до профспілок, юристів, адвокатів, якщо ви зіштовхнулися зі схожою проблемою. На ресурсі ПростоПрав ви можете або самостійно обрати помічника з декількох сотень зареєстрованих фахівців, або ж просто залишити свій запит і юрист сам запропонує Вам допомогу.

Назад до списку